يكشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴
سرخط خبرها:   {ticket}
تبلیغات

امام جمعه ابهر :

اثیر الدین ابهری از چهره های ماندگار و با ارزش شهرستان ابهر است


ابهر نیوز : ابهر سابقه ی درخشانی در زمینه ی علم و حوزه ی علمیه داشته و این نشاندهنده ی اهمیت علم برای مردم نجیب این شهرستان است.
به گزارش سرویس اداره جات ابهرنیوز ، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه ابهر در جمع طلاب بسیجی این شهر ضمن بیان این مطلب که ابهر سابقه ی درخشانی در زمینه ی علم و حوزه ی علمیه داشته و این نشاندهنده ی اهمیت علم برای مردم نجیب این شهرستان است افزود : از اینکه آیت الله خاتمی میهمان ویژه ی این شهر بودند به خود میبالیم و افتخار میکنیم که افتتاح ۲ مرکز علمی خواهراو برادران به دست این بزرگوار افتتاح شد.
وی همچنین از حضور استاندار بسیجی و ولایتمدار هم تشکر و گفت : آقای استاندار نیز از میهمانان ویژه ی ما در این مراسم بوده که برای وی نیز آرزوی توفیق خدمت بیشتر مسئلت داریم.
رحیمی همچنین از حضور نماینده ی مردم ابهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم تشکر کرده و گفت : از قول آقای مهندس مهدوی عرض می کنم ، گروهی از پژوهشگران درحال بررسی زندگانی علمی اثیرالدین ابهری هستند که این موضوع برای این شهر ماییه افتخار است چون اثیر الدین ابهری از چهره های ماندگار و با ارزش شهرستان ابهر محسوب میشود.
وی در پایان از حمایت ها ی بی دریغ مهندس احمد مهدوی قدردانی و برای ایشان توفیق خدمتگذاری هرچه بیشتر برای مردم ابهر و خرمدره را خواستار شد.

کد خبر: ۱۷۲۹

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۹
۱۹:۲۵:۲۸
New Page ۳


آمار سایت


تعداد کل بازدید کنندگان: ۵۵۷۷۴۰

تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۳

دیدگاه

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی،امام جمعه ابهر : نه دی ۸۸ روز بلوغ و همراهی علم و عمل و روز بیعت مردم با ولایت و روز تجلی غیرت و عزت مردم بود.

حاج آقا یوسفی ، فرماندار ابهر : ۹ دی روز تجلی غیرت دینی بصیرت مردم ولایتمدار ایران در دفاع از اصول انقلاب اسلامی است.

رحمت یوسفلی،شهردار ابهر : خواص چو کردند طمع به گندم ری،بشد به کرببلا راس حسین سر نی،علی و حسن و حسین تنها نمی ماندند،اگر که داشتند مردمی چون نه دی،حماسه نه دی بر حامیان ولایت گرامی باد.

سرهنگ پاسدار،محمدرضا فخیمی : نه دی اوج عزتمندی و بصیرت و ولایتمداری مردم ایران بر علیه استکبار است.

مجید مرادی،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابهر : روز نه دی روز تجلی بخش کوچکی از قدرت نرم نهفته در باور های ایمانی مردم سلحشور ایران است.

 
.کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان خبری و مرکز اطلاع رسانی ابهرنیوز می باشد
Copyright © ۲۰۱۰ - www.abharnews.ir