جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴
سرخط خبرها:   {ticket}
تبليغات

امام جمعه ابهر :

اثیر الدین ابهری از چهره های ماندگار و با ارزش شهرستان ابهر است


ابهر نیوز : ابهر سابقه ی درخشانی در زمینه ی علم و حوزه ی علمیه داشته و این نشاندهنده ی اهمیت علم برای مردم نجیب این شهرستان است.
به گزارش سرویس اداره جات ابهرنیوز ، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه ابهر در جمع طلاب بسیجی این شهر ضمن بیان این مطلب که ابهر سابقه ی درخشانی در زمینه ی علم و حوزه ی علمیه داشته و این نشاندهنده ی اهمیت علم برای مردم نجیب این شهرستان است افزود : از اینکه آیت الله خاتمی میهمان ویژه ی این شهر بودند به خود میبالیم و افتخار میکنیم که افتتاح ۲ مرکز علمی خواهراو برادران به دست این بزرگوار افتتاح شد.
وی همچنین از حضور استاندار بسیجی و ولایتمدار هم تشکر و گفت : آقای استاندار نیز از میهمانان ویژه ی ما در این مراسم بوده که برای وی نیز آرزوی توفیق خدمت بیشتر مسئلت داریم.
رحیمی همچنین از حضور نماینده ی مردم ابهر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم تشکر کرده و گفت : از قول آقای مهندس مهدوی عرض می کنم ، گروهی از پژوهشگران درحال بررسی زندگانی علمی اثیرالدین ابهری هستند که این موضوع برای این شهر ماییه افتخار است چون اثیر الدین ابهری از چهره های ماندگار و با ارزش شهرستان ابهر محسوب میشود.
وی در پایان از حمایت ها ی بی دریغ مهندس احمد مهدوی قدردانی و برای ایشان توفیق خدمتگذاری هرچه بیشتر برای مردم ابهر و خرمدره را خواستار شد.

کد خبر: ۱۷۲۹

چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۹
۱۹:۲۵:۲۸
New Page ۳


آمار سايت


تعداد کل بازدید کنندگان: ۵۷۲۲۸۲

تعداد بازدیدکنندگان کنونی: ۴

ديدگاه

 
.کليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان خبري و مرکز اطلاع رساني ابهرنيوز مي باشد
Copyright © ۲۰۱۰ - www.abharnews.ir